آبگرمکن دیواری | خرید آبگرمکن دیواری برقی 50 لیتری مستطیل

بهترین آبگرمکن برقی+بهترین آبگرمکن+خرید اینترنتی آبگرمکن+فروشگاه آبگرمکن,خرید آنلاین آبگرمکن,فروشگاه اینترنتی آبگرمکن,آبگرمکن دیواری,آبگرمکن برقی,آبگرمکن ایستاده,خرید آبگرمکن دیواری,خرید آبگرمکن برقی

آبگرمکن دیواری | خرید آبگرمکن دیواری برقی 50 لیتری مستطیل


برند : کاوه کویر

نوع : آبگرمکن دیواری | خرید آبگرمکن دیواری برقی 50 لیتری مستطیل

قیمت : 0 ریال4600000ریال

مورد علاقه مقایسه کن

کاربر گرامی : در صورت انجام خرید اینترنتی محصولات کاوه کویر، از امکان تحویل پستی در مدت 2 روز کاری برای تمام نقاط ایران برخوردار خواهید گردید . (کاوه کویر از سال 1370 تاسیس و در سال ۹۵ از سوی سازمان ملی استاندارد ایران  به عنوان واحد نمونه کنترل کیفیت منتخب گردید و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

قیمت فوق بر مبنای تحویل کالا در محل مورد نظر مشتری می باشد و هزینه حمل کالا، بیمه و مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق لحاظ شده است.

آبگرمکن برقی  2000 وات  کاوه کویر

جنس مخزن: 2 میلیمتر گالوانیزه با 2سال ضمانت تعویض

المنت لعران 2000 وات و ترموستات تکبان

با نشانه استاندارد ملی ایران

پوشش رنگ الکترواستاتیک

آبگرمکن های برقی کاوه کویر کلیه تست های  ایمنی،عملکرد و برچسب انرژی  به شماره ۱۵۶۲-۱ را در آزمایشگاه های داخلی و IEC60335-1 را در آزمایشگاه های بین المللی گذرانده و به تایید شرکت های بین المللی بازرسی نظیر SGS و BV رسیده است.

مدل زود جوش با  قابل نصب بر روی دیوار می باشد. حجم کوچک دستگاه موجب می گردد تا فضای کمی اشغال شود در نتیجه این آبگرمکن مناسب برای مکان هایی است که فضای کوچکی دارند. این دستگاه قادر به جوشانیدن آب تا دمای 99 درجه سانتی گراد می باشد. دستگاه با اتصال به برق شهری 220 ولت کار می کند. 

ابعاد :  طول : 39 سانتی متر     عرض : 34 سانتی متر       ارتفاع : 70 سانتی متر

آبگرمکن دیواری | خرید آبگرمکن دیواری برقی 50 لیتری مستطیل

عضویت در خبرنامه کاوه کویر