آبگرمکن برقی | خرید آبگرمکن برقی 100 لیتری ایستاده

آبگرمکن برقی ,آبگرمکن برقی,آبگرمکن برقی,آبگرم کن برقی,آبگرمکن برقی ایستاده,خرید آبگرمکن برقی ایستاده,خرید آبگرمکن,خرید اینترنتی آبگرمکن,فروشگاه آبگرمکن,خرید آنلاین آبگرمکن,فروشگاه اینترنتی آبگرمکن,آبگرمکن برقی,آبگرمکن ایستاده

آبگرمکن برقی | خرید آبگرمکن برقی 100 لیتری ایستاده


برند : کاوه کویر

نوع : آبگرمکن برقی | خرید آبگرمکن برقی 100 لیتری ایستاده

زمان تحویل کالا : یک هفته پس از ثبت نهایی.

هزینه ی ارسال از مرکز شهر تا درب منزل بر عهده ی مشتری می باشد.

قیمت : 0 ریال18000000ریال


کاربر گرامی : در صورت انجام خرید اینترنتی محصولات کاوه کویر، از امکان تحویل در آدرس برای تمام نقاط ایران برخوردار خواهید گردید . (کاوه کویر در سال 1370 تاسیس و در سال ۹۵ از سوی اداره استاندارد ایران به عنوان واحد نمونه کنترل کیفیت منتخب گردیده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

قیمت فوق بر مبنای تحویل کالا در محل مورد نظر مشتری می باشد و هزینه حمل کالا، بیمه و مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق لحاظ شده است.ضمنا ارسال کالا جهت جزیره کیش توسط باربری میسر خواهد بود .

آبگرمکن برقی  2000 وات 90 لیتر

جنس مخزن: 2.5 میلیمتر گالوانیزه با 2 سال ضمانت تعویض

المنت لعران 2000 وات و ترموستات تکبان

با نشان استاندارد ملی ایران

پوشش رنگ الکترواستاتیک 

آبگرمکن های برقی کاوه کویر کلیه تست های  ایمنی،عملکرد و برچسب انرژی  به شماره ۱۵۶۲-۱ را در آزمایشگاه های داخلی و IEC60335-1 را در آزمایشگاه های بین المللی گذرانده و به تایید شرکت های بین المللی بازرسی نظیر SGS و BV رسیده است.
 این آبگرمکن مناسب برای مکان هایی است که فضای نسبتا کوچکی دارند. این دستگاه قادر به جوشانیدن آب تا دمای 99 درجه سانتی گراد می باشد. دستگاه با اتصال به برق شهری 220 ولت کار می کند.

 

آبگرمکن برقی | خرید آبگرمکن برقی 100 لیتری ایستاده

عضویت در خبرنامه کاوه کویر