آبگرمکن برقی | قیمت آبگرمکن برقی 10لیتری

آبگرمکن برقی,آبگرم کن برقی,خرید آبگرمکن,خرید اینترنتی آبگرمکن,فروشگاه آبگرمکن,خرید آنلاین آبگرمکن,فروشگاه اینترنتی آبگرمکن,آبگرمکن دیواری,آبگرمکن برقی,آبگرمکن دیواری برقی,خرید آبگرمکن دیواری برقی,آبگرمکن دیواری برقی,خرید آبگرمکن دیواری برقی

آبگرمکن برقی | قیمت آبگرمکن برقی 10لیتری


برند : کاوه کویر

نوع : آبگرمکن برقی | قیمت آبگرمکن برقی 10لیتری

زمان تحویل کالا : یک هفته پس از ثبت نهایی.

هزینه ی ارسال از مرکز شهر تا درب منزل بر عهده ی مشتری می باشد.

قیمت : 0 ریال12300000ریال


کاربر گرامی : در صورت انجام خرید اینترنتی محصولات کاوه کویر، از امکان تحویل پستی در ادرس  برای تمام نقاط ایران برخوردار خواهید گردید . (کاوه کویر در سال 1370 تاسیس و در سال ۹۵ از سوی اداره استاندارد ایران به عنوان واحد نمونه کنترل کیفیت منتخب گردیده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

قیمت فوق بر مبنای تحویل کالا در محل مورد نظر مشتری می باشد و هزینه حمل کالا، بیمه و مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق لحاظ شده است.ضمنا جهت خرید جزیره کیش با هماهنگی باشد .

آبگرمکن برقی  2000 وات 10 لیتر

جنس مخزن: 3 میلیمتر گالوانیزه با 2 سال ضمانت تعویض

المنت لعران 2000 وات و ترموستات تکبان

با نشان استاندارد ملی ایران

پوشش رنگ الکترواستاتیک 

آبگرمکن های برقی کاوه کویر کلیه تست های  ایمنی،عملکرد و برچسب انرژی  به شماره ۱۵۶۲-۱ را در آزمایشگاه های داخلی و IEC60335-1 را در آزمایشگاه های بین المللی گذرانده و به تایید شرکت های بین المللی بازرسی نظیر SGS و BV رسیده است.
 حجم کوچک دستگاه موجب می گردد تا فضای کمی اشغال شود در نتیجه این آبگرمکن مناسب برای مکان هایی است که فضای کوچکی دارند. این دستگاه قادر به جوشانیدن آب تا دمای 99 درجه سانتی گراد می باشد. دستگاه با اتصال به برق شهری 220 ولت کار می کند.

ابعاد: طول : 16 سانتی متر    عرض: 24 سانتی متر      ارتفاع : 55 سانتی متر

 

آبگرمکن برقی | قیمت آبگرمکن برقی 10لیتری

عضویت در خبرنامه کاوه کویر