خرید کولر سلولزی | کولر سلولزی 8000گرید B

كولر سلولزی گرید B,کولر سلولزی,خرید کولر سلولزی,خرید اینترنتی کولر سلولزی,فروشگاه کولر سلولزی,مزایای کولر سلولزی

خرید کولر سلولزی | کولر سلولزی 8000گرید B


برند : کاوه کویر

نوع : خرید کولر سلولزی | کولر سلولزی 8000گرید B

قیمت : 0 ریال22450000ریال

مورد علاقه مقایسه کن

کاربر گرامی : در صورت انجام خرید اینترنتی محصولات کاوه کویر، از امکان تحویل در مدت 2 روز کاری برای تمام نقاط ایران برخوردار خواهید گردید . (کاوه کویر در سال 1370 تاسیس و در سال ۹۵ از سوی اداره استاندارد ایران به عنوان واحد نمونه کنترل کیفیت منتخب گردیده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

قیمت فوق بر مبنای تحویل کالا در محل مورد نظر مشتری می باشد و هزینه حمل کالا، بیمه و مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق لحاظ شده است.

كولر سلولزي کاوه علاوه بر قدرت خنك كنندگي بيشتر به علت استفاده از پد سلولزى  به جاي پوشال مانع انتقال قارچ و باكترى به داخل محيط منزل مي گردد .
ويژگي هاي برتر در اين كولر بدين شرح مي باشد ، ميزان هوادهي 8200 مترمكعب ىر ساعت.رنگ پودري ، مقاوم در برابر شرايط جوى مي باشد و داراي درخشندگي و ثبات نوري بسيار عالي است .چون زمان پوسيدگي ورق نسبت مستقيم با ضخامت آن دارد لذا كف كولر بجاي ورق 0.7 از ورق 0.9 با پوشش روی zinc200 گالوانيزه استفاده شده است که علاوه بر افزايش ضخامت آن توسط اپوكسي حفاظت شده است.همچنین سقف شيب دار در كولر مانع جمع شدن آب بر روي سقف كولر مي شود
ويژگي برجسته اين كولر پد سلولزي آن مي باشد . بازدهي خنكي اين پد بيشتر از بازدهي پوشال معمولي است . پد سلولزي داراي ساختار يكنواخت است كه موجب ايجاد سطح تماس بسيار بزرگي بين آب و هوا مي شود . به طور مثال يك متر مكعب از اين پد معادل 660 متر مربع سطح واسطه تبخيري است . پد سلولزي داراي قدرت جذب آب است و مانند كاغذ خشك كن مي تواند آب را به خود جذب كرده ، در مقابل هوا مرطوب باقي بماند . هواي گرم و خشك با عبور از پد سلولزي حرارت خود را به آب داده تا موجب افزایش بازدهی تبخیر شود و هواي خنك و مطبوع بوجود آيد.

دارای فیلتر سختیگیرآب

کولرآبی KA80PB                                     گرید B

ابعاد 87*87

ارتفاع 115

وزن 78 کیلوگرم

ظرفیت هوادهی 8000مترمکعب بر ساعت/4700 CFM

بازدهی تبخیر 85%

بازدهی انرژی 38%

کاغذ سلولز: ساخت کشورسوئیس (بازدهی خنکی بیشتر و طول عمر بیشتر)

جنس بدنه: ورق گالوانیزه با پوشش روی 220 (220 gsm) gr/m2

مشخصات کالا

واحد

کند

تند

توان مصرفی

KW

0.51

0.8

قدرت موتور

HP

4/1

4/3

شدت جریان مصرفی

A

2.6

4
 

خرید کولر سلولزی | کولر سلولزی 8000گرید B

عضویت در خبرنامه کاوه کویر