درباره ما بیشتر بدانید

درباره کاوه کویر بیشتر بدانید

شركت كاوه كوير در سال 1370 تاسیس و به بهره برداری رسیده است .ضمن تعهد و تبعيت از قوانين استاندارد در زمينه هاي مديريت ،كيفيت ،ايمني ،بهداشت حرفه اي ،محيط زيست و الگوي مصرف انرژي به منظور حركت سازماني پيشرو و متعالي دستيابي به اهداف كلان زير را سر لوحه فعاليت هاي خود قرار داده است :

-افزايش رضايت مشتريان و توجه به نيازهاي مصرف كننده

-حضور موفق در بازار داخلي و بين المللي و افزايش سهم بازار

-افزايش بهره وري و كاهش هزينه ها

-جلوگيري از مصرف بي رويه منابع تجديد ناپذير ،كاهش اثرات مخرب زيست محيطي و پيشگيري از آلودگي هاي محيط زيست

-بهبود روش هاي كنترل كيفيت و افزايش راندمان و بهره وري

-توانمند سازي نيروهاي انساني با افزايش دانش و انگيزش آنان

-كاركنان شركت كاوه كوير متعهد به درك خط مشي و انجام فعاليتهاي خود مطابق با الزامات سيستم مديريت كيفيت هستند و در ارائه راهكارهاي مناسب براي بهبود مداوم و اثر بخشي آن شركت مشاركت فعال دارند .

 

مديريت كيفيت :

امروزه استفاده از شيوه هاي نوين مديريت كيفيت براي واحدهاي صنعتي و سازمان ها به يك ضرورت تبديل شده و استقرار آن ها مانند  2008/ISO9001 در ضمینه مدیریت کیفیت وiso 100044  در ضمینه مدیریت رضایت مشتری به عنوان مهمترين و فراگير  ترين اين شيوه ها توانسته با ارائه روش ها و الگوه هاي مناسب امكان توليد انبوه محصولات بافرايند كنترلي دقيق را فراهم آورده و در نتيجه ضرورت به كارگيري آن ها هر چه بيشتر خود يافته است .

در اين راستا اين شركت به عنوان يكي از توليد كننده گان منتخب نمونه در عرصه مديريت كيفيت همواره توجه ويژه اي را به اين بخش معطوف داشته است در نتيجه ما قادر بوده ايم كه روش هاي توليد مان را به طور مداوم بهينه سازي و بروزرساني كنيم .كيفيت محصولاتمان را از جهات مختلف ارتقا بخشيم و خواسته هاي مصرف كننده نهايي را به منظور طراحي و توليد مناسب محصول ارزيابي نماييم .

 

صادرات :

شركت كاوه كوير صادرات محصول خود را از سال 84 به كشورهاي عراق ،اردن،افغانستان،امارات و .... آغاز نموده و با توكل به خداوند منان در چند سال اخير با رشد قابل توجهي روبرو بوده است .

مديريت شركت با تلاش و كوشش به دنبال بازارهاي جديد مي باشد كه بتوان محصولات خود را با كيفيت مطلوب عرضه نمايد و نام ايران و محصول ايراني را سربلند نمايد وسهمي كوچك در  توسعه صادرات غير نفتي ميهن اسلامي داشته باشد .

 

خدمات پس از فروش :

خدمات پس از فروش در راستاي تجارت پايدار در رده بزرگترين و مهمترين مزيت رقابتي براي برندها قرار دارد و با توجه به چرخه تجارت (تقاضا ،توليد ،مصرف)داشتن يك واحد خدمات پس از فروش با بازدهي و مديريت موثر مي تواند اثر عميقي در گردش سريع ,دقيق و گسترده چرخه بگذرد و اين امر اجتناب ناپذير است .با هدف جلب نظر ،ارتقا رضايت اين شركت مبادرت به ايجاد شبكه گسترده خدمات پس از فروش در سر تا سر كشور نموده است .

آزمایشگاه:

وجود یک آزمایشگاه مجهز و بروز تز ضروریات تولید با کیفیت می باشد.ازاین رو آزمایشگاه کاوه کویر در سال 1375 با هدف ارائه خدمات به شرکت آغاز به کار کرد و درسال 86 با پیاده سازی استاندارد iso/IES 17025 به عنوان اولین آزمایشگاه اکرودیته خصوصی از سوی اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران موفق به کسب گواهینامه تائید صلاحیت آزمون های مرتبط با تست کولر آبی طبق استاندارد 4910 ملی ایران و تست ایمنی لوازم خانگی برقی طبق استاندارد1-1562 ملی ایران تائید صلاحت گردید.

 

افتخارات و گواهينامه ها :

شركت كاوه كوير از ابتداي تاسيس با بهره گيري از دانش فني روز و تلاش محققان فني و نظرات مشتريان همراه به عنوان شركتي پويا و پيشرو در زمينه كيفيت به شمار آمده و با مشاركت در تدوين و اجراي استانداردهاي ملي لوازم گاز سوز و كولر آبي گام مهمي در جهت تقويت فرهنگ استاندارد سازي محصولات انرژي بر برداشته و سال هاي متوالي توسط موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران به عنوان واحد نمونه كيفيت و كنترل كيفيت نمونه معرفي شده است .

اين شرکت از بدو تاسيس موفق به اخذ گواهينامه استاندارد براي محصولات خود گرديده و بعد از آن براي حضور در بازارهاي بين اللملي موفق به دريافت گواهي انطباق محصول از شركت هاي Bureau  Veritas و SGS براي ساليان متوالي گريده  همچنين رويكرد مجموعه بعد از انجام تحقيقات گسترده و فرا رفتن از محدوده استاندارد هاي اجباري توانسته با بهينه سازي مصرف انرژي در توليدات خود نقشي موثر در كاهش مصرف انرژي خانوار ايفا نمايد .

همچنان شرکت کاوه کویر در راستای رسیدن به تعالی سازمانی و جلب رضایت مشتریان موفق به کسب افتخارات ذیل گردیده است:

واحد نمونه صنعتی در سال 78

واحد نمونه کنترل کیفیت در سال 92

اخذ استاندارد سیستم مدیریت کیفیت iso 9001 :2008

اخذ استاندارد سیستم مدیریت رضایت مشتری iso 10004

عضو کمیسیون بهره وری انرژی گاز کشور

عضو کمیسیون بهره وری انرژی الکتریکی صنایع لوازم خانگی ایران

عضو تدوین استاندارد ملی نصب و کارگزاری کلیه لوازم گازسوز

عضو تدوین استاندارد ملی بخاری گاز سوز

عضو کمیته ملی یونیت هیترها و شومینه های دکوراتیو