تاريخچه شركت توليدي كاوه كوير

بررسي هاي اوليه حكايت از آن دارد كه سرمايه گذاري براي توليد كولر آبي با توجه به وجود شركت هاي بزرگ توليد كننده كولر آبي و نمايندگان مارك هاي معتبر كولر هاي گازي در كشور ، افزايش تنوع در ظاهر ، قيمت ، كيفيت و كاربرد كولر هاي گازي و همزمان با افزايش سطح رفاه جامعه ، با ريسك بالايي روبرو خواهد بود . بطور مثال ميتوان از بررسي در عملكرد شركت بزرگ توليد كننده كولر آبي نظير آبسال فهميد كه تا چه حد اين شرايط صحت دارد . اين كارخانه كه كولر آبي آن سهم زيادي از بازار را به خود اختصاص داده است ، علي رغم برخورداري از برند معتبر، در تعداد كمي از ماه هاي سال اقدام به توليد كولر مينمايد و خط توليد خود را در بخش زيادي از سال به توليد ساير محصولات خود اختصاص ميدهد . با بررسي عملكرد چند شركت بزرگ ديگر نظير كاوه كوير،سپهرالكتريك، ارج و... ميتوان به اين موضوع پي برد كه تصميم گيري براي توليد تك محصولي كولر آبي،با توجه به هزينه بالای قطعات وتجهيزات توليد ورقابت شديد موجود در بازار،نيازمند انجام مطالعات تكميلي و استفاده از اطالعات و آمار دقيق مالي و اقتصادي در قالب يك مطالعه امكان سنجي ميباشد.

 

 

تاريخچه شركت توليدي كاوه كوير

شركت كاوه كوير در سال 1374 تآسيس و به ثبت رسيده و عمليات ساختماني از همان سال در زميني به وسعت 11000 متر مربع در شهرك صنعتي راوند كاشان شروع گرديد. مساحت زير بناي سالن هاي توليدي و انبار ها و ساختمان اداري و رفاهي بيش از 8000 متر مربع ميباشد. از اواسط سال 75 توليد آزمايشي آبگرمكن گازي آغاز و از سال 76 بصورت رسمي توليد انواع آبگرمكن گازي و نفتي و برقي شروع گرديد . از سال 1380 كولر آبي به خط توليد كارخانه اضافه شده و اخيرا نيز آبگرمكن گازي ديواري زود جوش به توليدات شركت اضافه شده است .

در حال حاضر اين شركت انواع آبگرمكن گازي و برقي و نفتي و ديواري و كولر آبي در اندازه هاي مختلف توليد مي نمايد . همچنين شركت داراي كوره مدرن لعاب مخازن آبگرمكن و مجهز به سيستم اتوماتيك رنگ پودري الكترواستاتيك مي باشد. هدف اصلي شركت توليد و عرضه محصولات با كيفيت عالي به مصرف كنندگان و داراي شبكه گسترده خدمات بعد از فروش به مشتريان مي باشد و در ضمن كليه محصوالت شركت داراي ضمانتنامه ميباشند . بيش از 71 %توليدات شركت صادراتي بوده و به كشور هاي همسايه صادر مي شود .

 

دیدگاهتان را درباره این مطلب بنویسید

نام و نام خانوادگی: *

شماره موبایل: *

ایمیل:

دیدگاه: *

دیدگاه کاربران