ابگرمکن دیواری برقی 50 لیتری گرد | قیمت آبگرمکن دیواری برقی

خرید آبگرمکن+خرید اینترنتی آبگرمکن+فروشگاه آبگرمکن+خرید آنلاین آبگرمکن+فروشگاه اینترنتی آبگرمکن+آبگرمکن دیواری+آبگرمکن برقی+آبگرمکن ایستاده+آبگرمکن گازی+خرید آبگرمکن دیواری+خرید آبگرمکن برقی+خرید آبگرمکن ایستاده+خرید آبگرمکن گازی+آبگرمکن خورشیدی+خرید آبگرمکن خورشیدی+آبگرمکن دیواری برقی+خرید آبگرمکن دیواری برقی+آبگرمکن گازی مخزندار+خرید آبگرمکن گازی مخزندار+آبگرمکن دیواری برقی+خرید آبگرمکن دیواری برقی

ابگرمکن دیواری برقی 50 لیتری گرد | قیمت آبگرمکن دیواری برقی


برند : کاوه کویر

نوع : ابگرمکن دیواری برقی 50 لیتری گرد | قیمت آبگرمکن دیواری برقی

زمان تحویل کالا : یک هفته پس از ثبت نهایی.

هزینه ی ارسال از مرکز شهر تا درب منزل بر عهده ی مشتری می باشد.

قیمت : 0 ریال16200000ریال


آبگرمکن برقی  2000 وات  کاوه کویر

 کاربر گرامی : در صورت انجام خرید اینترنتی محصولات کاوه کویر، از امکان تحویل در آدرس برای تمام نقاط ایران برخوردار خواهید گردید . (کاوه کویر از سال 1370 تاسیس و در سال ۹۵ از سوی سازمان ملی استاندارد ایران  به عنوان واحد نمونه کنترل کیفیت منتخب گردید و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)

قیمت فوق بر مبنای تحویل کالا در محل مورد نظر مشتری می باشد و هزینه حمل کالا، بیمه و مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق لحاظ شده است.ضمنا جهت ارسال به کیش با هماهنگی انجام شود .

جنس مخزن: 2 میلیمتر گالوانیزه با 3 سال ضمانت تعویض

المنت لعران 2000 وات و ترموستات تکبان

با نشانه استاندارد ملی ایران

آبگرمکن های برقی کاوه کویر کلیه تست های  ایمنی،عملکرد و برچسب انرژی  به شماره ۱۵۶۲-۱ را در آزمایشگاه های داخلی و IEC60335-1 را در آزمایشگاه های بین المللی گذرانده و به تایید شرکت های بین المللی بازرسی نظیر SGS و BV رسیده است.
مدل زود جوش قابل نصب بر روی دیوار می باشد. حجم کوچک دستگاه موجب می گردد تا فضای کمی اشغال شود در نتیجه این آبگرمکن مناسب برای مکان هایی است که فضای نسبتا بزرگ دارند. این دستگاه قادر به جوشانیدن آب از دمای 93.5 تا 99 درجه سانتی گراد می باشد. دستگاه با اتصال به برق شهری 220 ولت کار می کند. 

ابگرمکن دیواری برقی 50 لیتری گرد | قیمت آبگرمکن دیواری برقی

عضویت در خبرنامه کاوه کویر